Forum erpegowe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GenAI - tekst, obrazy, design

+6
Diabeł
Alicja
Michał Z.
gadamzaduzo
Skavenloft
Tarkis
10 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

GenAI - tekst, obrazy, design - Page 2 Empty Re: GenAI - tekst, obrazy, design

Post by Diabeł Tue 14 Nov 2023, 04:18

Władca Piwnicy wrote:Chodziło mi konkretnie o skorzystanie z pomocy "maszyny", a nie materiałów wytworzonych przez innego człowieka. Tak w ramach jasności Cool

Przecież to, co tworzą AI nie jest czymś stworzonym przez nikogo. To zbiorowa praca wielu osób, która przepuszczasz przez algorytm napisany przez człowieka. Więc to tak samo bez sensu, jak korzystanie z notepada czy innych programów. Czyli w ogóle nie jest bez sensu. Także ten...
Diabeł
Diabeł
Level 10
Level 10

Posts : 69
Join date : 2023-11-01
Location : Lądek Zdrój

https://www.twitch.tv/diabelskiewersety

Skavenloft and Brzozenwald like this post

Back to top Go down

GenAI - tekst, obrazy, design - Page 2 Empty Re: GenAI - tekst, obrazy, design

Post by Stellariusz Tue 21 Nov 2023, 13:03

Michał Z. wrote:
Tarkis wrote:Z ChatGPT trzeba się trochę pobawić - na szczęście w ramach danego czatu pamięta kontekst rozmowy, więc jeśli odpowiedzi są zbyt sztampowe albo kierują się w nie w tą stronę którą chcesz, to można mu odpowiedzieć "give me 3 more ideas, more creative" albo "give it a twist", "less magical, more.mystical" etc. I często fajne rzeczy z tego wychodzą.

Nie próbowałem GPT-4, tylko tego darmowego GPT-3 i takie podejście niewiele pomagało. W pewnym momencie zaczynał kręcić się w kółko. Opisałem mu trzy poprzednie sesje, prosiłem o dalsze pomysły, a ten ciągle piraci, przemytnicy i złe korpo, zmieniając tylko szczegóły z każdą kolejną iteracją. No niby wokół tego kręci się większość przygód do T. ale w tamtym miejscu mi to nie pasowało.

GPT-4 a GPT 3 to niebo a ziemia.

Stellariusz
Level 10
Level 10

Posts : 39
Join date : 2023-11-21

Skavenloft likes this post

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum