Forum erpegowe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Silent Hill Ascension, wydarzenie na telefony.

2 posters

Go down

Silent Hill Ascension, wydarzenie na telefony.  Empty Silent Hill Ascension, wydarzenie na telefony.

Post by ZazanWspaniały Wed 01 Nov 2023, 09:14

Można się bawić w interaktywne Silent Hill przez cały miesiąc. Wystarczy w apps storze poszukać Silent Hill Ascension.

ZazanWspaniały
ZazanWspaniały
Level 10
Level 10

Posts : 11
Join date : 2023-11-01

Back to top Go down

Silent Hill Ascension, wydarzenie na telefony.  Empty Re: Silent Hill Ascension, wydarzenie na telefony.

Post by Skavenloft Wed 01 Nov 2023, 09:21

Nic nie wiem o tej grze, co w niej fajnego?
Skavenloft
Skavenloft
Admin

Posts : 406
Join date : 2023-11-01
Age : 35
Location : Jelenia Góra

http://fajerbol.pl/

Back to top Go down

Silent Hill Ascension, wydarzenie na telefony.  Empty Re: Silent Hill Ascension, wydarzenie na telefony.

Post by ZazanWspaniały Wed 01 Nov 2023, 09:25

Dzisiaj o 2 w nocy się dopiero zaczęło. Czy jest godne polecenia? Nie wiem, dopiero się zaczęło, jeszcze nie przysiadłem. Decyzje społeczności graczy maja mieć wpływ na świat Silent Hilla i jego mitologię. Jako fan horroru jestem ciekaw i liczę na inspirację.
ZazanWspaniały
ZazanWspaniały
Level 10
Level 10

Posts : 11
Join date : 2023-11-01

Back to top Go down

Silent Hill Ascension, wydarzenie na telefony.  Empty Re: Silent Hill Ascension, wydarzenie na telefony.

Post by Skavenloft Wed 01 Nov 2023, 09:45

Decyzje społeczności bywają dosyć chaotyczne i potem firmy kombinują jak się z nich wykręcić, no ale może wyjdzie z tego coś wartego uwagi dla fanów SH.
Skavenloft
Skavenloft
Admin

Posts : 406
Join date : 2023-11-01
Age : 35
Location : Jelenia Góra

http://fajerbol.pl/

Back to top Go down

Silent Hill Ascension, wydarzenie na telefony.  Empty Re: Silent Hill Ascension, wydarzenie na telefony.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum