Forum erpegowe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grobowiec Krwi – prawie że zrzutka :)

5 posters

Go down

Grobowiec Krwi – prawie że zrzutka :) Empty Grobowiec Krwi – prawie że zrzutka :)

Post by Kurczak Thu 02 Nov 2023, 22:34

Grobowiec Krwi – prawie że zrzutka :) BG
„Grobowiec krwi” to mordercza przygoda do 5. edycji Dungeons & Dragons. Zbierz cztery postacie na poziomach 2-4 i wspólnie rozegrajcie moduł zaprojektowany jako wyzwanie ekstremalne. To jeden z najtrudniejszych i najbardziej śmiertelnych lochów, z jakimi będziecie mieć do czynienia. Nie chodzi po prostu o stada potworów – głównym wyzwaniem są przemyślane pułapki, łamigłówki i zagrożenia, które nie mają jasnego rozwiązania, a zatem trzeba do nich podejść nieszablonowo. To duchowy spadkobierca „Tomb of horrors”.

Będziecie powoli i ostrożnie badać loch, który spróbuje się przed Wami obronić na wszelkie możliwe sposoby. Jeśli się uda — wyjdziecie obłędnie bogaci. Jednak z góry uprzedzam, że będzie krwawo. To rozrywka dla osób zdecydowanych na ten typ grania; jeśli lubisz sięgać po 10-stopową tyczkę i wypatrywać zagrożeń z każdym oddechem, odnajdziesz się w nim znakomicie.

Fabularnie rzecz przedstawia się tak:

Krwawa Belit była ostatnią władczynią starożytnego imperium Lemurii. Wyniosła swoje państwo na szczyt potęgi. Kochała mroczne sztuki i niewiele jaśniejszą wiedzę, ale nade wszystko złoto, klejnoty oraz dzieła sztuki. Gdy śmierć zajrzała jej w oczy, postanowiła wybudować specjalny grobowiec, w którym ukryła największe skarby – tak, aby żadne oczy nie spojrzały już na jej ulubione przedmioty.
Grobowiec skryty w sercu góry, zawieszony nad podziemną rzeką, strzeżony przez przejmujący szept legendy... czeka na was. Chociaż wielu rabusiów już próbowało, skarby Belit wciąż nie zostały naruszone. Wasza kolej.

Jaki jest stan projektu?
Jest gotowy do druku. Moduł został wielokrotnie przetestowany, złożony, zilustrowany, zredagowany i poddany korekcie. Wydrukowaliśmy nawet jeden egzemplarz próbny. Wiemy jednak, że nigdy dość czujności, więc przed wysłaniem do druku zweryfikujemy plik jeszcze jeden ostatni raz.
Grobowiec Krwi – prawie że zrzutka :) Prototyp_1

Jak to będzie wyglądać:

„Grobowiec krwi” będzie wydany z przytupem:
format B
  • 5;
  • twarda okładka ze złoceniami;
  • 72 strony w pełnym kolorze;
  • czerwona wstążeczka Wink ;
  • kilkanaście ilustracji zrobionych na zamówienie;
  • profesjonalny skład — tekst jest ułożony w taki sposób, żeby wszystkie informacje potrzebne do eksploracji danego pomieszczenia znajdowały się na jednej rozkładówce.


Ile to kosztuje:

70 zł — Twarda oprawa, 72 strony, pełny kolor, złocenia na okładce, Chciałbym, żeby to było ładne i wyprodukowane w jakościowej polskiej drukarni.

Jak go mogę dostać?

Złóż zamówienie wypełniając formularz – LINK


Harmonogram działań

  • 17 listopada 2023 – zamykamy formularz.
  • Do końca listopada składam zamówienie w drukarni;
  • Ponieważ trafiamy w środek świątecznego młynu, druk może potrwać. Trzeba założyć, że podręczniki przyjdą do mnie w styczniu 2024;
  • Dopiero kiedy mam podręczniki w ręku wysyłam wam prośby o płatność;
  • W styczniu/Lutym podręczniki trafiają do was;
  • PDF z modułem ląduje za darmo w internecie.


Żeby to wszystko mogło się udać, potrzebujemy zebrać zamówienia na około 50 egzemplarzy. Także tego — polećcie „Grobowiec krwi” znajomym Smile

Kurczak
Level 1
Level 1

Posts : 7
Join date : 2023-11-01

Skavenloft, Hechlok, Brzozenwald, Foczynka and Daniel like this post

Back to top Go down

Grobowiec Krwi – prawie że zrzutka :) Empty Re: Grobowiec Krwi – prawie że zrzutka :)

Post by Skavenloft Fri 03 Nov 2023, 01:08

O kurde, to wychodzi poniżej złotówki za stronę!
Skavenloft
Skavenloft
Admin

Posts : 406
Join date : 2023-11-01
Age : 34
Location : Jelenia Góra

http://fajerbol.pl/

Kurczak likes this post

Back to top Go down

Grobowiec Krwi – prawie że zrzutka :) Empty Re: Grobowiec Krwi – prawie że zrzutka :)

Post by Kurczak Fri 03 Nov 2023, 07:43

@skavenloft
- tak Smile musiałem tylko zrezygnować z dystrybutora i zrzutki żeby się zmieścić poniżej

Kurczak
Level 1
Level 1

Posts : 7
Join date : 2023-11-01

Skavenloft likes this post

Back to top Go down

Grobowiec Krwi – prawie że zrzutka :) Empty Re: Grobowiec Krwi – prawie że zrzutka :)

Post by Skavenloft Fri 03 Nov 2023, 07:57

Bez instrybutora, znaczy się będziesz sam rozsyłał? Brzmi jak masa roboty.
Skavenloft
Skavenloft
Admin

Posts : 406
Join date : 2023-11-01
Age : 34
Location : Jelenia Góra

http://fajerbol.pl/

Back to top Go down

Grobowiec Krwi – prawie że zrzutka :) Empty Re: Grobowiec Krwi – prawie że zrzutka :)

Post by Kurczak Fri 03 Nov 2023, 08:16

Nie robimy przecież tego dla przyjemności Wink

Kurczak
Level 1
Level 1

Posts : 7
Join date : 2023-11-01

Skavenloft and Hechlok like this post

Back to top Go down

Grobowiec Krwi – prawie że zrzutka :) Empty Re: Grobowiec Krwi – prawie że zrzutka :)

Post by Skavenloft Fri 03 Nov 2023, 08:30

Podejrzewam, że ironizujesz, ale jeśli nie dla przyjemności, to po co?
Skavenloft
Skavenloft
Admin

Posts : 406
Join date : 2023-11-01
Age : 34
Location : Jelenia Góra

http://fajerbol.pl/

Back to top Go down

Grobowiec Krwi – prawie że zrzutka :) Empty Re: Grobowiec Krwi – prawie że zrzutka :)

Post by Kurczak Fri 03 Nov 2023, 14:24

Tak, ironizuje.
Bardziej serio:
Sprawia mi straszna przyjemność pisanie rzeczy do erpeżkow.

Sprawia mi olbrzymia przyjemność kiedy ludzie grają w moje rzeczy.

Nie znoszę tego etapu pomiędzy kiedy musze robić marketing tego co zrobiłem.

Kurczak
Level 1
Level 1

Posts : 7
Join date : 2023-11-01

Skavenloft likes this post

Back to top Go down

Grobowiec Krwi – prawie że zrzutka :) Empty Re: Grobowiec Krwi – prawie że zrzutka :)

Post by Sakumiak Fri 03 Nov 2023, 14:52

Przeczytałem Grobowiec Kawi i przez chwilę myślałem, że jest to moduł o śmiercionośnych, nieumarłych świnkach morskich xD
Sakumiak
Sakumiak
Level 1
Level 1

Posts : 9
Join date : 2023-11-02

Skavenloft likes this post

Back to top Go down

Grobowiec Krwi – prawie że zrzutka :) Empty Re: Grobowiec Krwi – prawie że zrzutka :)

Post by Kurczak Fri 03 Nov 2023, 18:29

@Sakumiak
nie tym razem ale ten pomysł trafia na półkę do wykorzystania

Kurczak
Level 1
Level 1

Posts : 7
Join date : 2023-11-01

Skavenloft likes this post

Back to top Go down

Grobowiec Krwi – prawie że zrzutka :) Empty Re: Grobowiec Krwi – prawie że zrzutka :)

Post by Skavenloft Fri 03 Nov 2023, 22:59

Hm, jak nie znosisz marketingu, to może dałoby się go powierzyć komuś zaufanemu, żeby trochę się odciążyć?
Skavenloft
Skavenloft
Admin

Posts : 406
Join date : 2023-11-01
Age : 34
Location : Jelenia Góra

http://fajerbol.pl/

Back to top Go down

Grobowiec Krwi – prawie że zrzutka :) Empty Re: Grobowiec Krwi – prawie że zrzutka :)

Post by Szkodnix Sun 05 Nov 2023, 10:44

Co prawda trochę nie mój typ RPGów, ale życzę powodzenia i trzymam kciuki za powodzenie zrzutki!
Szkodnix
Szkodnix
Level 1
Level 1

Posts : 4
Join date : 2023-11-03
Age : 29
Location : Kalisz

Skavenloft, Brzozenwald and Kurczak like this post

Back to top Go down

Grobowiec Krwi – prawie że zrzutka :) Empty Re: Grobowiec Krwi – prawie że zrzutka :)

Post by Stellariusz Tue 21 Nov 2023, 13:47

Kurde, dopiero się dowiedziałem że coś takiego miało miejsce.
Szkoda, szkoda. Chętnie bym się złożył i zakupił.

Stellariusz
Level 10
Level 10

Posts : 39
Join date : 2023-11-21

Back to top Go down

Grobowiec Krwi – prawie że zrzutka :) Empty Re: Grobowiec Krwi – prawie że zrzutka :)

Post by Skavenloft Tue 21 Nov 2023, 23:46

Zagadaj do Kurczaka na privie albo przez jakieś social media, nie zdziwię się, jeśli coś jeszcze ma na składzie.
Skavenloft
Skavenloft
Admin

Posts : 406
Join date : 2023-11-01
Age : 34
Location : Jelenia Góra

http://fajerbol.pl/

Back to top Go down

Grobowiec Krwi – prawie że zrzutka :) Empty Re: Grobowiec Krwi – prawie że zrzutka :)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum